کاهش مشارکت عمومی بخصوص جوانان در انتخابت مرحله اول و متقاعد سازی جوانان به حضور در انتخابات مرحله د

دسته بندي : علوم انسانی » روانشناسی و علوم تربیتی
توضیحات:
پاورپوینت کاهش مشارکت عمومی بخصوص جوانان در انتخابت مرحله اول و متقاعد سازی جوانان به حضور در انتخابات مرحله دوم  با مدل فرایندPATH، در 31 اسلاید.

مهم ترین فلسفه انتخابات :« حاکمیت مردم برسرنوشت سیاسی واجتماعی خود از طریق گزینش فرد یا افرادی متعهد ، متخصص ، توانمند وامانتدار برای انجام کارهای عمومی خود » می باشد. تا از این طریق ، شخص یا اشخاص منتخب را موظف نمایند که در راستای منافع ملی و کسب اقتدار همه جانبه ، تمام سعی و تلاش خویش را به کار بگیرند و ضمن تامین امنیت سرتاسری ، زمینه ی رشد وشکوفایی جامعه در عرصه های مختلف را ، فراهم ساخته و پاسخگوی نیازمندی های معیشتی ، علمی ، فرهنگی ، معنوی ، بهداشت ودرمانی ، آموزشی ، تفریحی ... مردم باشند. و برای ساخت وساز های زیربنایی و انکشاف متوازن و خدمات رسانی عادلانه ، تلاش شبانه روزی نمایند.

گام یک– P یا programمشکل: در این مرحله مساله مورد تحقیق را به‌ روشنی تعریف و مشخص می کنیم که مشکل دقیقاً چیست؟
گام دوم– A یا analyzeتحلیل: در این مرحله، تبیین‌هایی را که تاکنون در مورد مساله موردنظر انجام شده، بررسی می‌کنیم تا ارزیابی دقیق‌تری از مساله داشته باشیم.
گام سوم– T یا test آزمون: در این قسمت، با استفاده از تعریف ارائه ‌شده در مرحله‌ اول و تحلیل انجام ‌شده در مرحله‌ دوم، مدلی را طراحی کرده و آن را مورد آزمون قرار می‌دهیم.
گام چهارم– H یا helpکمک: در این مرحله که آخرین مرحله است، با‌توجه به یافته‌ها، کمک می‌کنیم تا مساله حل شود یا در‌ معنای تخصصی «مداخله» انجام می‌دهیم.
ارزیابی
نتیجه
دسته بندی: علوم انسانی » روانشناسی و علوم تربیتی

تعداد مشاهده: 360 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.zip

فرمت فایل اصلی: pptm, pdf

تعداد صفحات: 31

حجم فایل:17,162 کیلوبایت

 قیمت: 90,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل
  • راهنمای استفاده:
    فایل را با نرم افزار Rar از حالت فشرده خارج نمایید.


  • محتوای فایل دانلودی:
    فایل زیپ شامل پاورپوینت و فایل جزوه مدل فرایند از کتاب ابراهام پی یونک

  • گالری تصاویر :